Rowery górskie
MTB

Rowery górskie MTB

STREFA MIĘDZYGÓRZE oferuje do wypożyczenia rowery górskie marki TREK BICYCLES.

System ścieżek rowerowych Singletrack Glacensis zmienił Międzygórze w prawdziwe centrum rowerowe. Wykorzystano doskonałe położenie miejscowości oraz rozbudowaną bazę noclegową, możemy tutaj zaplanować pobyt typowo rowerowy lub tylko spróbować rekreacyjnych tras podczas urlopu. Singletrack Glacensis poprowadzi Was kilometrami ścieżek, które wytyczono z przeznaczeniem praktycznie dla każdego. W zależności od oczekiwań, możemy przejechać jedną z pętli by poczuć ich specyfikę lub połączyć kilka z nich w długą i wymagającą trasę - jedno jest pewne, pojawią się chęci na kolejne kilometry. Dostępne są również szlaki rowerowe po drogach asfaltowych, leśnych i polnych, które również zaprowadzą Was w ciekawe miejsca.

Strefa Międzygórze to wypożyczalnia rowerów górskich MTB z certyfikatem Bike Partner Singletrack Galcensis. Nasi klienci mogą liczyć zawsze na fachowe rady, dobór ciekawych tras, mapki terenowe, możliwość umycia roweru, podstawowe akcesoria serwisowe. W naszej ofercie znajdują się do wypożyczenia rowery marki Trek Bicycles, modele Marlin 6 oraz Marlin 7. Są to lekkie rowery na kołach 27,5 lub 29 cali z przednią amortyzacją, na których będziecie mogli się zmierzyć z naszymi ścieżkami. Druga opcja to coraz popularniejsze rowery elektryczne, czyli tak zwane e-bike. Oferujemy modele górskie Trek Powerfly w wersji z amortyzacją przednią, a także w wersji full. Jazda ze wspomaganiem elektrycznym otwiera dużo szersze horyzonty i możliwości poznania terenu, gdyż nasz zasięg rośnie do około 50 kilometrów urozmaiconej jazdy po singletrackach. E-bike jest dobrym rozwiązaniem dla osób rekreacyjnie jeżdżących na rowerach, gdyż pozwala każdemu niezależnie od kondycji fizycznej poznać piękno naszego terenu z perspektywy dwóch kółek. W Strefie Międzygórze zapewniamy oczywiście także do wypożyczenia kaski, zabezpieczenia antykradzieżowe, foteliki rowerowe dla dzieci.

CENNIK STREFA MIĘDZYGÓRZE

1 dzień
rower górski MTB TREK 29 / 27.5 cali 100 zł
rower górski E-bike MTB TREK 29 cali 200 zł
rower górski E-bike MTB Full TREK 29 260 zł
kask gratis do roweru
zapinka gratis do roweru
fotelik 20 zł

W STREFIE JAGODNA istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich, którymi możecie wybrać się na okoliczne wycieczki. Standardowa oferta obejmuje rowery MTB na kołach 26 i 24 cale w wielu rozmiarach ram, zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Na zamówienie mogą być też udostępnione rowery wyższej kategorii oraz elektryczne, które są w standardowej ofercie STREFY MIĘDZYGÓRZE.

Opcji wycieczek jest wiele, można zaplanować trasę szosową z niewielkimi przewyższeniami (Lasówka, Zieleniec), trasę mieszaną szutrowo-asfaltową (zalew w Rudawie) lub nową ścieżkę rowerową singletrack wokół Jagodnej. Szczególnie polecamy tą ostatnią opcję - profil jest mało wymagający, prowadzi wśród cichej, dzikiej natury Gór Bystrzyckich, a przy okazji odwiedzicie wieżę widokową na szczycie (długość pętli 15 km).

Wypożyczalnia STREFA JAGODNA czynna jest tylko po wcześniejszym umówieniu i rezerwacji sprzętu. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

CENNIK STREFA JAGODNA

1 dzień
rower górski MTB 26 60
rower górski MTB TREK 29 / 27.5 cali 100 zł
rower górski E-bike MTB TREK 29 cali 200 zł
rower górski E-bike MTB Full TREK 29 260 zł
kask gratis do roweru

Krótko o systemie singletrack:

Rozbudowana sieć jednokierunkowych ścieżek rowerowych o łącznej długości około 250 km wraz z zapleczem infrastrukturalnym w postaci wiat odpoczynkowych, stacji serwisowych czy stacji ładowania rowerów elektrycznych stanowią o unikalności tego nowego projektu. Trasy projektowane były z założenia jako łatwe i średnie, poprowadzono je w przyjazny i bezpieczny sposób, bez długich wspinaczek czy ostrych zjazdów.

Zróżnicowany profil szlaków zadowoli każdego, przy czym są one adresowane do wszystkich grup rowerzystów, w tym dzieci i młodzieży. Każda aktywność wymaga oczywiście kondycji i podstawowych umiejętności technicznych jednak w ramach systemu tras, każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej: singletrackglacensis.pl

Partnerzy

  • Schronisko Jagodna
  • Schronisko na Śnieżniku
  • Międzygórze Perła Sudetów
  • Stacja Narciarska Spalona
  • Fischer Polska
  • Rossignol Polska
  • Trek Polska
  • Kickbike