Rowery górskie
MTB

Rowery górskie MTB

STREFA MIĘDZYGÓRZE oferuje do wypożyczenia nowe modele górskich rowerów TREK BICYCLES.

Dla osób pragnących poznać uroki naszych gór oraz wspaniałe ścieżki rowerowe systemu singletrack stworzyliśmy tutaj zaplecze, gdzie można wypożyczyć zróżnicowany sprzęt, zasięgnąć informacji, umyć rower. Oferta bazuje głównie na dobrze wyposażonych modelach Marlin, które doskonale sprawdzają się w terenie, do tego różne rozmiary, wersje damskie, rowery dla dzieci. Dla mniej wprawnych, ale ciekawych nowych przygód proponujemy rowery elektryczne, czyli E-Bike. Oferowane przez nas modele to najnowsze jednostki z bardzo efektywnymi akumulatorami oraz niezawodnymi silnikami Bosch. Sprzęt ten pozwala w łatwy sposób zwiedzić nasze góry i dotrzeć w dzikie zakątki. W Strefie Międzygórze zapewniamy oczywiście także do wypożyczenia kaski, zabezpieczenia kradzieżowe, foteliki rowerowe dla dzieci.

Naszym klientom zawsze chętnie doradzamy i pomagamy zaplanować wycieczki, czy to łatwe po przedgórzu, czy bardziej wymagające po szczytach Masywu Śnieżnika, czy też po nowych ścieżkach singletrack przeznaczonych dla całych rodzin.

CENNIK STREFA MIĘDZYGÓRZE

3 H 1 D
rower górski 29 / 27.5 cali 50 70
rower górski E-bike 29 cali 120 150
kask do roweru 0 0
zapinka 0 0
fotelik 15 15

W STREFIE JAGODNA czekają na Was rowery górskie, którymi możecie wybrać się na okoliczne wycieczki.

Opcji jest wiele, można zaplanować trasę szosową z niewielkimi przewyższeniami (Lasówka, Zieleniec), trasę mieszaną szutrowo-asfaltową (zalew w Rudawie) lub nową ścieżkę rowerową singletrack wokół Jagodnej. Szczególnie polecamy tą ostatnią opcję - profil jest mało wymagający, prowadzi wśród cichej, dzikiej natury, a przy okazji odwiedzicie wieżę widokową (długość pętli 15 km).

W wypożyczalni oferujemy obecnie rowery MTB na kołach 26 i 24 cale, w wielu rozmiarach ram, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

CENNIK STREFA JAGODNA

1 D
rower górski 29 / 27.5 cali 50
kask do roweru 0

Krótko o systemie singletrack:

Rozbudowana sieć jednokierunkowych ścieżek rowerowych o łącznej długości około 250 km wraz z zapleczem infrastrukturalnym w postaci wiat odpoczynkowych, stacji serwisowych czy stacji ładowania rowerów elektrycznych stanowią o unikalności tego nowego projektu. Trasy projektowane były z założenia jako łatwe i średnie, poprowadzono je w przyjazny i bezpieczny sposób, bez długich wspinaczek czy ostrych zjazdów.

Zróżnicowany profil szlaków zadowoli każdego, przy czym są one adresowane do wszystkich grup rowerzystów, w tym dzieci i młodzieży. Każda aktywność wymaga oczywiście kondycji i podstawowych umiejętności technicznych jednak w ramach systemu tras, każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej: singletrackglacensis.pl

Partnerzy

  • Schronisko Jagodna
  • Schronisko na Śnieżniku
  • Międzygórze Perła Sudetów
  • Stacja Narciarska Spalona
  • Fischer Polska
  • Rossignol Polska
  • Trek Polska
  • Kickbike